
Een uniek en opvallend ontwerp voor je kantoorpand is natuurlijk geweldig, maar het roept meteen de vraag op: wie gaat dit maken? Wie kan het aan? Wanneer Best Wool Carpets ons de ontwerpen voor haar nieuwe kantoorpand laat zien, weten we het zeker: dit is een project voor ons.
Best Wool Carpets ontwerp en maakt prachtige wollen vloerbedekking en vloerkleden. Ze werkt samen met gerenommeerde merken en staat bekend als een zeer kwalitatieve partner. Het kantoorpand in Best straalt dat onvoldoende uit, dus laat Best Wool Carpets een compleet nieuw kantoorpand ontwerpen. Het nieuwe gevelbeeld moet een echte eyecatcher worden aan de buitenzijde. In het interieur maakt een 10 meter hoge stalenbibliotheek het meest indruk.
Bij Fried van de Laar bouwen we graag panden die eruit springen. We slopen eerst de huidige kantoren en zetten een flinke aanbouw neer voor extra opslagruimte. Het ontwerp vraagt onder meer om zeer specialistisch constructiewerk dat we op de millimeter nauwkeurig leveren. De binnenzijde van het pand lijkt op een universiteitsbibliotheek met haar drie verdiepingen hoge, ronde stalencollectie.
Aan de buitenzijde is het gevelbeeld een heus kunstwerk geworden. Het pand ligt in ons eigen Best, dus veel van onze medewerkers rijden er regelmatig langs. Natuurlijk zijn we dan trots op het resultaat. Wat er indrukwekkend uitzag op papier, hebben we vertaald naar een pand dat precies uitstraalt waar Best Wool Carpets voor staat.
Neem contact op, dan praten we snel verder.